Appart Exceptionnel Terrasse Mer

  • 100 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Lägenheten Appart Exceptionnel Terrasse Mer Cannes är ett utmärkt ställe att bo på i distriktet La Californie Pezou och ligger inom 10 minuters bilresa från Île Sainte-Marguerite. I lägenheten finns också Wi-Fi och en parkering.

Boendet har balkong, klädloge och ett komplett kök med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. Den här 100 m² stora lägenheten erbjuder en duschkabin för ökad komfort. Det finns också hårtorkar.

Lägenheten Appart Exceptionnel Terrasse Mer erbjuder gästerna bekvämligheter för självhushåll, såsom ett komplett kök samt matplats.

Populära attraktioner i området inkluderar Marché Forville, ungefär 2 km bort. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka Festivalpalatset, inom 15 minuters bilresa från lägenheten. Lägenheten Appart Exceptionnel Terrasse Mer med 2 sovrum ligger några meter bort från den närmaste busshållplatsen Les Tourelles.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Appart Exceptionnel Terrasse Mer Cannes
Le Steph
Mobilpris

Le Steph

0 m från boendet
Anie - 3 Pieces - Parking - Vue Mer - Vca
Mobilpris

Anie - 3 Pieces - Parking - Vue Mer - Vca

10
Exceptionellt 1 recension
0 m från boendet
Wiosna - 2P Apartment In The Heart Of Cannes - Ideal Congress
Mobilpris

Wiosna - 2P Apartment In The Heart Of Cannes - Ideal Congress

9.0
Utmärkt 1 recension
155 m från boendet
USD 498 USD 448
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Nice Cote d'Azur flygplats
    29 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 18:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Licensnummer06029022704HT
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Appart Exceptionnel Terrasse Mer?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Appart Exceptionnel Terrasse Mer inkluderar bland annat Île Sainte-Marguerite, Marché Forville, Festivalpalatset.
    • Hur stort är lägenheten Appart Exceptionnel Terrasse Mer?
      Lägenheten Appart Exceptionnel Terrasse Mer har en total yta på 100 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Nice Cote d'Azur flygplats
    29 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Appart Exceptionnel Terrasse Mer Cannes

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng